Joker - JKR 89

Kód: JKR89
290 Kč
Skladem

Multifunkční houbařský nůž se 7cm dlouhou čepelí, dřevěnou rukojetí a praktickým kartáčkem na očištění hub . Nůž má otvírák na konzervy, lahve a vývrtku. Nůž dodáváme s nylonovým pouzdrem zelené barvy, které se dá jednoduše uchytit na opasek.

Barva dřeva na rukojeti se může mírně lišit od obrázku.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční houbařský nůž se 7cm dlouhou čepelí, dřevěnou rukojetí a praktickým kartáčkem na očištění hub . Nůž má otvírák na konzervy, lahve a vývrtku. Nůž dodáváme s nylonovým pouzdrem zelené barvy, které se dá jednoduše uchytit na opasek.

Barva dřeva na rukojeti se může mírně lišit od obrázku.

Joker

Španělský výrobce nožů z města Albacete, centra proslulého nožířského regionu. Společnost vznikla v roce 1987 a při výrobě nožů používá moderní výrobní technologie. O kvalitě výrobků svědčí i to že se prodávají ve více než 30 zemích světa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Houbařské Nože
Celková délka nože: 18,5 cm
Délka čepele: 7 cm
Materiál rukojeti: Dřevo
Pouzdro: Nylonové
Typ nože: Houbařský nůž
Typ oceli:: Nerezová ocel 420
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MP Avatar autora | 9.12.2020
vypadá velice kvalitně,uvidíme na houbách

Španělský výrobce nožů z města Albacete, centra proslulého nožířského regionu. Společnost vznikla v roce 1987 a při výrobě nožů používá moderní výrobní technologie. O kvalitě výrobků svědčí i to že se prodávají ve více než 30 zemích světa. Objevte houbařské nože Joker nebo kempingové příbory z naší nabídky.